ניקוי ותחזוקת המחשב הנייד

הדאגה לניקוי החיצוני של המחשב חשובה כמעט כמו ניקוי הוירוסים. פתחי האוורור שהינם חלק ממערכת הקירור של המחשב מתמלאים במשך הזמן בלכלוך ובאבק, וכך בקלות עלולה להיווצר התחממות יתר - שתוריד את איכות הביצועים. ניקוי המחשב הנייד הוא משימה פשוטה, כל עוד מבצעים אותה כהלכה: אז מה עושים?

קרא עוד  

מחשב איטי

איטיות זה דבר מרגיז זה קורה תמיד בזמנם שהכי צריך את המחשב, בדרך לשלוח מסמך חשוב, או העברה בנקאית דחופה. זה קורה וכשזה קורה זה באמת לא נעים, ריכזתי עבורכם במאמר הזה את האפשרויות הגורמות לאיטיות ואת חלק מן הפתרנות המוצעים היום בשוק, אז תהנו תשתפו ותגיבו איטיות במחשב (כל סוגי המחשבים) יכולה לנבוע ממספר גורמים: 1. חוסר מקום פנוי בכונן מערכת הווינדוס (כונן C) 2. תקלה במערכת ההפעלה (באג או וירוס). 3. התחממות מעבד CPU 4. דיסק קשיח שחוק או תקול.

קרא עוד  

חשיבות האנטי וירוס למחשבים

מה הסכנה בווירוסים? אמנם ווירוסים במקרה הטוב פוגעים במהירות העבודה של המחשב, אבל הם יכולים לעשות הרבה יותר נזק מזה. למשל, ווירוסים מסוג סוסים טרויאנים או רוגלות (תוכנות ריגול שונות) יכולים לשאוב מידע מהמחשב שלכם ולהעביר אותו למתחרים. בנוסף, יש ווירוסים שיכולים פשוט להרוס את המחשב שלכם, למשל להעמיס מידע רב ומיותר על המחשב שלכם ובכך לגרום להתחממות יתר. התחממות זו פוגעת ברכיבים פיזיים שונים של המחשב, כך שלצורך תיקון הבעיה נדרשת הוצאה כספית לא מעטה.

קרא עוד  

תיקון מחשב נייד - למה לא מומלץ לנסות את זה לבד

תיקון מחשב נייד הפך לחלק מסל המוצרים אותו אנו צורכים על בסיס קבוע הרי לא כל אחד יכול להרשות לעצמו קניה של מחשב חדש על כל תקלה קטנה שתופיע במחשב הנייד לכן רבים מאיתנו צריכים שירות תיקון למחשב הנייד מדי פעם לפעם למרות זאת לא פעם רבים מנסים לתקן את המחשב בעצמם ומשלמים על כך ביוקר מה שנקרא "שכרו בהפסדו" נתקלנו בלא מעט מקרים כאלו בהם אנשים גרמו נזק גדול מאוד למחשב הנייד שלהם בנסיון לחסוך את עלויות התיקון

קרא עוד